Tüm Siteler Tek Çatı Altında

İnternette ilginizi çeken içerikleri arkadaşınızla paylaşmak için her adresi tek tek kaydetmenin devri artık geçti. Bugün tanıtacağımız servis sayesinde birden çok web sitesine tek bir adres ile ulaşabileceksiniz.

İnternette gördüğünüz bir haber, fotoğraf ya da videoyu arkadaşlarınızla paylaşmak için tüm adresleri tek tek kaydedip ardından dilediğiniz kişiye göndermeniz gerekiyor. Kimi zaman yeteri kadar can sıkabilen bu uğraştan kurtulup daha basit bir yöntem isteyen internet kullanıcıları, farklı bir uygulama geliştirerek dilediğiniz kadar web sitesini tek link altında toplamanızı sağlıyor. (Çılgın Web Siteleri!)
Çalışma mantığı ve özellikleri

Uygulamanın çalışma mantığı çok basit. Buradan siteye giriş yaptıktan sonra, ana ekrandaki kutucuğa dilediğiniz bir adresi yazıp ardından “Add” butonuna tıklamanız yeterli. Eklemek istediğiniz her bir adres için aynı yolu izledikten sonra, uygulama otomatik olarak girdiğiniz tüm adresleri içeren yeni bir link yaratıyor. Bu adres sayesinde kaydedilen tüm web sitelerine erişebiliyorsunuz.

Kaynak: http://shiftdelete.net

Yorum (2)

  • hamit| 15 Aralık 2010

    hııııııııııııııım

  • tuba| 24 Eylül 2012

    yaniiiiiiiiiiiiiiiii

  • Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir